В.Ющенко підписав указ про підготовку конференції "Прикордонне співробітництво у контексті нового етапу розвитку відносин між Україною та ЄС".

Президент України Віктор Ющенко підписав указ "Про підготовку та проведення міжнародної науково-практичної конференції "Прикордонне співробітництво у контексті нового етапу розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом"". Відповідний указ опубліковано сьогодні на сайті президента. Згідно указу, міжнародну науково-практичну конференцію "Прикордонне співробітництво у контексті нового етапу розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом" потрібно провести у квітні 2008 р. у Львові. Потрібно утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення конференції, співголовами комітету призначити Миколу Азарова (першого віце-прем'єр-міністра України, міністра фінансів) та Олександра Шлапака (першого заступника глави Секретаріату). Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській та Чернівецькій обласним державним адміністраціям потрібно подати у десятиденний строк співголовам Організаційного комітету пропозиції щодо його персонального складу. Співголовам Організаційного комітету затвердити у двадцятиденний строк персональний склад Організаційного комітету.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся