В.Ющенко не має шансів оскаржити на свою користь рішення ВР щодо призначення президентських виборів на 25 жовтня 2009 р., - Ю.Мірошниченко.

Президент України Віктор Ющенко не має шансів оскаржити на свою користь сьогоднішнє рішення парламенту щодо призначення президентських виборів на 25 жовтня 2009 р. Про це журналістам заявив народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко, передає кореспондент РБК-Україна. "У Президента немає шансів оскаржити на свою користь сьогоднішнє рішення парламенту", - сказав він. Він також вважає законним таке рішення ВР. "Парламент сьогодні абсолютно у відповідності до Конституції і законів призначив президентські вибори на 25 жовтня. Треба пояснити, що ця дата визначена вимогою Конституції. Бо закон не має зворотної дії. І тому зміни до Конституції, які увійшли в дію лише в травні 2006 р., не можуть бути поширені на Президента, який був обраний у листопаді 2004 р. Тому дата виборів наступного президента може бути лише одна – 25 жовтня", - заявив він. При цьому він не виключив, що Президент звернеться до КСУ щоб оскаржити це рішення парламенту, але Ю.Мірошниченко пообіцяв, що він особисто готовий представляти позицію ВР в КСУ.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся