В.Ющенко: Дострокові президентські вибори можуть відбутися за умови одночасних виборів до ВР та зміни виборчого законодавства (доповнення).

Президент України Віктор Ющенко готовий прийняти рішення про дострокові президентські вибори. Про це він заявив сьогодні журналістам в Хмельницькій області, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, президентські вибори мають відбуватися за умови проведення дострокових парламентських виборів і за умови внесення змін до виборчого законодавства, які передбачають вибори за відкритими списками. "Я готовий прийняти рішення про дострокові президентські вибори в цій країні, бо це рішення на сьогодні від мене залежить. Я це зроблю в пакеті з діями, які можуть виглядати, на мій погляд, так. По-перше, ми проводимо дострокові парламентські вибори. Крок другий – ми проводимо парламентські дострокові вибори на новій виборчій основі… з відкритими виборчими списками", - сказав глава держави. В.Ющенко також зауважив, що 90% людей в країні виступають за підтримку виборчої системи за відкритими списками. Крім того, за його словами, жодна політична сила і жоден лідер політичної сили не висловилися проти "заміни існуючої пропорційної системи виборів на вибори із відкритими списками". В.Ющенко додав, що готовий наступного тижня ініціювати від імені Президента законопроект, який вносить зміни до виборчої системи і передбачає пропорційну виборчу систему з відкритими списками.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся