ru ua

В.Янукович доручив Мінфіну провести аудит з виявлення порушень видачі кредитів під держгарантії і зловживання в сфері ПДВ.

Президент України Віктор Янукович доручив Міністерству фінансів України провести міжнародний аудит з виявлення порушень видачі кредитів під державні гарантії і зловживання в сфері ПДВ. Про це повідомив В. Янукович в Адміністрації Президента України, передає кореспондент РБК-Україна.
"Міністерство фінансів за моїм дорученням проведе міжнародний аудит за низкою порушень, а саме - видачі кредитів під державні гарантії у сфері державних закупівель, а також неефективного та нецільового використання коштів для боротьби з грипом та на закупівлю медичного обладнання, а також ми повинні виявити зловживання у сфері ПДВ", - заявив В.Янукович.
Зі слів В. Януковича, адміністрування ПДВ "у нашій країні найбільш корумпована". Він пообіцяв зробити все, "щоб ПДВ повертався автоматично" і нагадав, що "борг по неповерненому ПДВ становить близько 20 млрд грн, і він буде обслуговуватися за рахунок випущених облігацій".