В.Янукович чекає від членів Вищої ради юстиції пропозицій щодо судової реформи.

Президент України Віктор Янукович чекає до середини наступного тижня від членів Вищої ради юстиції пропозицій щодо судової реформи. Про це В.Янукович заявив під час наради із оновленим складом ВРЮ, повідомляє прес-служба Президента України.

Глава держави звернув увагу учасників наради на необхідність досконалого порядку добору кандидатів на посаду судді. Зауваживши, що зараз цей порядок має багато недоліків - він непрозорий і часто залежить від різних суб'єктивних факторів - протекціонізму і так далі. Окрім того, й дотепер не впроваджено систему конкурсних засад призначення суддів. "Мають місце й об'єктивні фактори, що негативно впливають на правосуддя. Насамперед - це недостатнє матеріально-технічне забезпечення суддів. Тому тут я готовий бути поруч з вами і відстоювати бюджетні позиції, щоб фінансування суддів було належне, щоб ця проблема не була такою, як сьогодні", - зазначив В.Янукович.
Президент України підкреслив, що найважливішим завданням зараз є реформування судової системи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся