В.Янукович ліквідував Нацраду з питань науки, інновацій та сталого розвитку України та її секретаріат.

Президент України Віктор Янукович ліквідував Нацраду з питань науки, інновацій та сталого розвитку України та її секретаріат. Про це йдеться в указі № 492/2010 від 2 квітня 2010 р.

Першим заступником голови Нацради (за згодою) був президент Національної академії наук України Борис Патон.
Основними завданнями ради були: вивчення стану реалізації державної політики у сферах наукової та інноваційної діяльності щодо забезпечення реалізації принципів сталого розвитку, підготовка пропозицій щодо пріоритетів розвитку наукової та інноваційної діяльності; оцінка стану розвитку науки та інноваційної діяльності, впровадження моделі сталого розвитку, аналіз та обговорення проблемних питань, що їх стримують, а також підготовка та подання Президентові України пропозицій щодо їх розв'язання; узагальнення міжнародного досвіду з формування та реалізації державної політики у сферах наукової та інноваційної діяльності, її спрямування на впровадження моделі сталого розвитку та підготовка пропозицій щодо використання такого досвіду в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся