В.Янукович ліквідував Координаційну раду з питань функціонування ринку цінних паперів.

Президент України Віктор Янукович ліквідував Координаційну раду з питань функціонування ринку цінних паперів. Про це йдеться в указі № 476/2010 від 2 квітня 2010 р.
До основних завдань роботи Координаційної ради належали підготовка пропозицій стосовно скоординованості державної політики, яка реалізується відповідними державними органами, щодо розвитку і функціонування ринку цінних паперів та їх похідних, удосконалення організаційних структур, форм і методів регулювання ринку цінних паперів; забезпечення координації та оперативності дій державних органів, спрямованих на прискорення розвитку і становлення ринку цінних паперів та їх похідних, контролю процесів розвитку ринку цінних паперів в Україні; аналіз законодавства України та розроблення пропозицій, проектів нормативно-правових актів з питань захисту прав інвесторів на фондовому ринку України.
Координаційна рада була створена як консультаційно-дорадчий орган при Президентові України, тому рішення, прийняті у межах її компетенції, мали рекомендаційний характер і були обов`язковими до розгляду органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся