В.Янукович: До кінця 2010 р. Україна подолає головні проблеми в економіці.

Президент України Віктор Янукович переконаний, що до кінця 2010 р. у державі розпочнеться економічне зростання. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з лідерами партій, громадських і політичних організацій України, повідомляє прес-служба глави держави.

"До кінця року ми подолаємо головні проблеми в економіці. Переконаний, що вже у кінці цього року в ній відчуватиметься упевнений підйом", - сказав В.Янукович. Він відзначив, що протягом останнього місяця вже були зроблені суттєві кроки для стабілізації ситуації в країні, і на ці зрушення відреагував світ. "Процес, який відбувається в Україні, дає надію на те, що ми поступово будемо вибиратися з того болота, в якому зараз знаходимося, і врешті-решт дамо достойну відповідь на ті виклики, які сьогодні є", - сказав Президент.

"Сьогодні зупинити процес стабілізації в країні неможливо. Ми крок за кроком будемо відновлювати стабільність у країні. Ми крок за кроком будемо покращувати ситуацію в економіці", - наголосив В.Янукович.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся