У ВР зареєстрований проект постанови А.Портнова про припинення діяльності ТСК щодо розслідування смерті І.Плужникова та заволодіння акціями "Інтеру".

П'ятниця 28 серпня 2009 18:09
У парламенті зареєстрований "Проект постанови про припинення діяльності Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин смерті народного депутата України IV скликання Ігоря Плужникова та заволодіння невідомими особами його власністю, акціями телекомпанії "Інтер". Ініціатором документу є народний депутат від БЮТ Андрій Портнов. Нагадаємо, І.Плужников помер у червні 2005 р. в Німеччині після нетривалої хвороби. За офіційною версією причиною смерті став гострий інфекційний гепатит. Основні угоди на продаж каналу відбувалися у момент загострення хвороби, перебування в комі І.Плужникова і відразу після його смерті. Незабаром після смерті І.Плужникова стало відомо про придбання бізнесменом Валерієм Хорошковським у підконтрольних І.Плужникову структур і членів його сім'ї контрольного пакету акцій компаній, що володіли телеканалом "Інтер". Російський бізнесмен Костянтин Григоришин публічно заявляв про те, що за домовленістю з І.Плужниковим у нього був опціон на купівлю компаній, що контролювали "Інтер". Згодом В.Хорошковський, що нині обіймає посаду першого заступника голови СБУ, публічно заявляв про наявність опціону на купівлю компаній, що контролювали "Інтер", у бізнесмена Дмитра Фірташа.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся