В Україні за 7 міс. 2008 р. усиновлено на 20% більше дітей – до 1 тис. 166, – Ю.Павленко.
16:37 05.08.2008 Вт
1 мин
В Україні за 7 міс. 2008 р. усиновлено 1 тис. 166 дітей. Про це журналістам на прес-конференції заявив міністр у справах сім"ї, молоді та спорту Юрій Павленко, передає кореспондент РБК-Україна. Він зазначив, що це на 20% більше ніж за аналогічний період минулого року. Міністр також повідомив, що усиновлені 1 тис. 10 дітей сиріт і 852 сироти влаштовані в дитячий будинок сімейного типу. За словами міністра, загалом в дитячих будинках сімейного типу та в прийомних сім"ях виховується 5 тис. 510 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.