В Тернопільській обл. в літній період 2008 р. оздоровлено 77 тис. дітей.
Протягом цьогорічного літнього періоду, згідно з попередніми даними, оздоровлено 77 299 дітей (у 2007 р. - 68 тис. 205 дітей), повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації. Зокрема, оздоровлено 64 тис. 647 учнів шкіл та 2 тис. 146 учнів професійно-технічних навчальних закладів. А також - 381 дитину з територій, що постраждали від стихійного лиха і батьки яких дали згоду на оздоровлення дітей в оздоровчих закладах. Іншими формами оздоровлення (екскурсії, походи) охоплено 28 тис. 790 дітей (23 тис. 783 - у 2007 р.). На оздоровлення та відпочинок у 2008 р. використано 7 млн 832,966 тис. грн. Цього року на Тернопільщині функціонувало 575 оздоровчих закладів. Зокрема, 537 пришкільних таборів з денним перебуванням, 14 профільних таборів, 2 табори праці і відпочинку, 7 наметових таборів, 13 стаціонарних оздоровчих закладів та 2 санаторії.