В.Стельмах сподівається, що в 2009 р. відбудеться не падіння економіки України, а лише сповільнення її зростання.
Володимир Стельмах сподівається, що в 2009 р. відбудеться не падіння економіки України, а лише сповільнення її зростання, що має бути забезпечено "розгортанням внутрішнього попиту". Про це голова правління Нацбанку заявив сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. Також він додав, що монетарізація економіки на сьогодні перебуває на тому ж рівні, що й до кризи. Водночас, він визнає, що цей фактор створює певний тиск на валютний ринок. У свою чергу, голова місії МВФ Джейла Пазарбазіолу заявила про те, що сьогоднішня економічна криза є найскладнішою за останні 60 років і для її подолання важлива консолідація заходів всіх країн, як розвинутих, так і тих, що розвиваються. Голова місії МВФ прогнозує, що в майбутньому Україну очікують нові виклики економічної кризи.