ru ua

В.Шаповал переконаний, що під час президентських виборів не буде масштабних фальсифікацій (повтор).

Голова Центральної виборчої комісії України Володимир Шаповал переконаний, що під час президентських виборів не буде масштабних фальсифікацій та махінацій.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу". За його словами, поодинокі випадки фальсифікації обов'язково будуть, що спостерігається у всіх країнах світу. "Але я переконаний, що масштабних фальсифікацій і махінацій не буде. Дуже велика зацікавленість в перемозі і нормальному суперництві основних гравців на цих виборах. Вони будуть один одного ретельнішим способом контролювати і за можливості перешкоджати один одному вчиняти маніпулятивні дії", - сказав він.

В.Шаповал також переконаний, що наразі потрібно прийняти так званий технічний закон про вибори Президента з урахуванням зауважень Конституційного суду України. "Як на мене, сьогодні необхідно прийняти закон технічного характеру, закон про внесення змін до закону про вибори Президента України, який просто-напросто врахував би рішення КСУ. А далі буде звичайна для нас практика - ми не перший раз змінюємо закон про вибори під час самих виборів", - сказав він.