У Секретаріаті президента позитивно оцінюють ініціативи Кабміну щодо підтримки хімічної і гірничо-металургійної промисловості.

П'ятниця 17 жовтня 2008 13:43
У Секретаріаті президента позитивно оцінюють ініціативи Кабміну стосовно підтримки хімічної і гірничо-металургійної промисловості, однак за умови, щоб вони (ці галузі) "коректно поводилися на ринку". Про це повідомив перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак сьогодні на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна. О.Шлапак зазначив, що ці заходи уряду були неналежно підготовлені і неузгодженні з іншими учасниками ринку (транспортниками, енергетиками). "Якщо ці заходи будуть запроваджені, то необхідно, щоб зокрема металурги, коректно поводилися на ринку, позаяк вартість продукції металургії на українському ринку, є вищою, ніж продукції на експорт", - зазначив О.Шлапак.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся