У Секретаріат президента поки не поступало офіційної пропозиції про зустріч В.Януковича з В.Ющенком з питань відміни недоторканності.

У Секретаріат президента поки не поступало офіційної пропозиції про зустріч прем'єр-міністра Віктора Януковича з Президентом Віктором Ющенком для обговорення питань відміни недоторканності вищих державних осіб. Про це РБК-Україна повідомив представник президента в Кабміні, перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак. Він відзначив, що якщо і існує домовленість про зустріч, то вона існує безпосередньо між президентом і прем'єром. А.Шлапак також додав, що Секретаріат не отримував додаткових роз'яснень відносно механізму скасування недоторканності, запропонованого В.Януковичем. Нагадаємо, що перебуваючи сьогодні з робочим візитом в Миколаївській обл., В.Янукович заявив, що має намір наступного тижня зустрітися з В.Ющенком для обговорення питань відміни недоторканності вищих державних осіб.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся