У Ризі в рамках державного візиту проходять українсько-латвійські переговори в розширеному складі під головуванням президентів обох країн.

З української сторони в переговорах беруть участь: міністр закордонних справ Борис Тарасюк, міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога, міністр транспорту та зв"язку Віктор Бондар, міністр охорони здоров"я Юрій Поляченко, перший заступник міністра економіки Анатолій Максюта, начальник Головного управління державної служби Тимофій Мотренко. У ході переговорів сторони відзначили динамічний розвиток українсько-латвійських двосторонніх відносин. Українська сторона, зокрема, високо оцінила готовність Латвії підтримати її євроатлантичні прагнення. Очікується, що за підсумками переговорів будуть підписані: "Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про співробітництво в галузі інформатизації", "Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про співробітництво в галузі запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідація їх наслідків", "Угода про співробітництво в розвитку державної служби і адміністративної реформи між Головним управлінням державної служби України та Управлінням державної цивільної служби Латвійської республіки".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся