ua en ru

У результаті вибухів боєприпасів на території військових складів в Ульяновську (РФ) загинула людина, 30 вважаються зниклими безвісти.

У результаті вибухів боєприпасів на території військових складів в Ульяновську (Росія) загинула людина, повідомили в регіональному управлінні МНС Росії. Також, за деякими даними, зниклими безвісти вважаються більше 30 людей.

У районі вибухів почалася евакуація населення, учнів відпустили із занять, в місті через вибухи у низці районів відключений стільниковий зв'язок, до військових складів, розташованих в Заволзькому районі, прямує безліч машин "швидкої допомоги" і пожежники. Також перекритий один з мостів через Волгу.

В даний час на місце події виїхали співробітники військової прокуратури. Вони також перевіряють дотримання законодавства про належне зберігання і утилізацію боєприпасів і вибухових речовин.

За даними Міноборони Росії, причиною пожежі міг стати вибух боєприпасу у момент його утилізації.

Управління внутрішніх справ Ульяновської області звернулося до жителів Ульяновська з попередженням про необхідність зробити запаси питної води і марлевих пов'язок, а також обмежити пересування в Заволзькому районі міста. Про це РБК повідомили в прес-службі регіонального УВС. Неподалік від місця НП знаходяться хімічні склади.

У той же час в прес-службі міської адміністрації РБК повідомили, що небезпеки вибуху хімічних боєприпасів в Ульяновську немає. За інформацією співбесідника агентства, керівництво Ульяновська в оперативному режимі відстежує обстановку з пожежею на складах "31-й арсенал".