ua en ru

В рамках програми будівництва житла в сільській місцевості було почато будівництво 457 будинків, - Мінагрополітики.

15:36 18.07.2008 Пт
1 мин

В рамках програми будівництва житла в сільській місцевості було почато будівництво 457 будинків загальною площею 128 тис кв. м. Про це повідомив сьогодні заступник голови Міністерства аграрної політики Роман Шмідт, виступаючи на виїзній колегії в Київській обл., передає кореспондент РБК-Україна. Він уточнив, що в першому півріччі фінансування вказаної програми не велося. У 2008 р. на фінансування вказаної програми з держбюджету планується виділити 2 млн грн і 51 млн грн з місцевих бюджетів. У 2007 р. в рамках фінансування вказаної програми було виділено 47 млн грн, повідомив він.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: