В одному з київських музеїв виявлено фінансові порушення на суму 135 тис. грн.

В Київському музеї російського мистецтва виявлено фінансові порушення, допущені з 1 лютого 2007 р. до 1 січня 2010 р., на суму 135 тис. грн, повідомляє прес-служба Контрольно-ревізійного управління (КРУ) в м. Києві.
В ході ревізії КРУ було встановлено, що музей витрачав кошти на цілі, які не передбачені кошторисами, не відповідають основним напрямам діяльності та за своєю сутністю не пов'язані з функціонуванням установи. Зокрема, у травні 2009 р. музей придбав посудомийну машину вартістю 5,16 тис. грн, а також упродовж 2007-2008 рр. передплачував періодичні видання розважального характеру за рахунок коштів загального та спеціального фонду бюджету міста Києва на суму 0,56 тис. грн та 0,46 тис. грн відповідно.
Також, у музеї виплачувались премії і надбавки працівникам, які працюють на умовах сумісництва, внаслідок чого зайво витрачено 36,71 тис. грн (у тому числі нарахування на заробітну плату становлять 9,78 тис. грн).
Внаслідок того, що протягом 2008-2009 рр. не проводилась індексація заробітної плати, працівники музею недоотримали 7,05 тис. грн.
Через завищення підрядними організаціями обсягів виконаних ремонтних робіт та коефіцієнтів, музей протягом ревізійного періоду зайво витратив 17,72 тис. грн, а також за даними бухгалтерського обліку завищено боргові зобов'язання на суму 61,56 тис. грн.
Поряд з цим, керівництво музею неефективно використало 5,94 тис. грн, оскільки закупило товари для комп'ютерної техніки не безпосередньо у постачальника, а в одного товариства, яке виступало посередником між постачальниками та музеєм.
За порушення бюджетного законодавства складено один протокол за ст.164-12 КУпАП, який направлено для розгляду до суду; за порушення у веденні бухгалтерського обліку 4 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП. Матеріали ревізії передані до прокуратури Шевченківського району м. Києва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся