До обов'язків Д.Видріна як заступник секретаря РНБО входитиме налагодження відносин з пострадянськими державами і країнами Східної Європи, - "Комерсант-Україна".

До обов'язків Дмитра Видріна як заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони входитиме налагодження відносин з пострадянськими державами і країнами Східної Європи. Як пише "Комерсант-Україна", Д.Видрін зізнався, що дізнався про це з інтернету, знаходячись за кордоном. "Новина про призначення була для мене достатньо несподіваною, ніяких співбесід з ним ніхто не проводив. Останнім часом у мене були бесіди з Президентом, під час яких я висловлював свої скромні концептуальні напрацювання - щодо нового формату відносин з пострадянськими країнами і державами Східної Європи", - сказав Д.Видрін. За його словами, зараз він не пов'язаний з жодною політичною силою. "Більше року не мав щастя спілкуватися з колегами по Партії вольних демократів. Я також відмовився від посади директора Європейського інституту інтеграції і розвитку, ще коли йшов у депутати", - сказав Д.Видрін. Д.Видрін теж не пов'язує своє призначення з можливими виборами. "Поки я ні з ким не говорив про вибори, зокрема з президентом. Коло моїх обов'язків зараз визначається, але вони в основному будуть пов'язані з тими темами, які я піднімав у бесідах з президентом", - заявив заступник секретаря РНБО.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся