В.Литвин заявив, що закон про заборону грального бізнесу буде оприлюднений за його підписом, якщо його не підпише В.Ющенко.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив про те, що закон про заборону грального бізнесу буде оприлюднений за його підписом, якщо його не підпише Президент України Віктор Ющенко. Про це він заявив учора, 11 червня ц.р., в ефірі Українського національного радіо. "Якщо президент у 10-денний термін не підпише цей закон, він буде оприлюднений, а відтак вступить у силу, за підписом голови Верховної Ради", - сказав В.Литвин. При цьому спікер наголосив, що парламент прийняв правильне рішення, подолавши вето Президента на цей закон. Нагадаємо, Верховна Рада 11 червня ц.р. подолала вето Президента на закон №4268 "Про заборону грального бізнесу в Україні". За відповідне рішення проголосували 390 депутатів (ПР - 160, БЮТ - 152, НУ-НС - 32, КПУ - 27, Блок Литвина - 19) з 429 зареєстрованих в залі. Законом, прийнятим парламентом в цілому 15 травня ц. р., вводиться заборона в Україні грального бізнесу, під яким розуміється діяльність із організації і проведення публічних азартних ігор, які здійснюють організатори публічних азартних ігор із метою отримання прибутку, до ухвалення спеціального законодавства, яке передбачає право його здійснення в спеціально створених гральних зонах. В.Ющенко 4 червня застосував право вето до цього закону як до того, що порушує низку положень Конституції.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся