ru ua

В.Литвин: Розв'язання проблеми подвійного громадянства треба починати з введення санкцій проти чиновників, які, окрім українського, мають інше громадянство.

Розв'язання проблеми подвійного громадянства треба починати з введення жорстких санкцій проти державних чиновників, які, окрім українського, мають інше громадянство. Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час робочої поїздки до Чернівецької області, повідомляє прес-служба спікера.

На його думку, необхідно вжити заходів до підвищення добробуту громадян України. "Люди, які проживають в прикордонних областях, повинні жити не гірше, ніж за кордоном. Тоді у них не буде потреби шукати подвійне громадянство", - зазначив він.

Не менш важливим чинником розв'язання проблеми подвійного громадянства керівник парламенту назвав досягнення домовленостей щодо введення безвізового режиму для українців, "бо багато людей прагнуть отримати паспорт громадянина іншої держави для можливості вільного пересування через кордон".

Разом з тим, зазначив він, перш за все необхідно прийняти жорстке рішення по відношенню до державних чиновників, які мають подвійне громадянство. В.Литвин повідомив, що голова парламентського комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олег Зарубінський розробив відповідний законопроект.