В.Литвин доручив регламентному комітету ВР розібратися в питанні легітимності перебування М.Мартиненка на посаді голови фракції НУ-НС.

Понеділок 16 листопада 2009 13:54

 

Спікер Верховної Ради України Володимир Литвин дав доручення регламентному комітету розібратися у питанні легітимності перебування Миколи Мартиненка на посаді голови фракції НУ-НС. Про це на брифінгу після погоджувальної ради заявив В.Литвин, передає кореспондент РБК-Україна. "Сьогодні на погоджувальній раді був присутній Микола Мартиненко. Враховуючи, що я отримав листи з обох боків я їх направив до регламентного комітету і нехай там вивчають цю проблему", - відзначив він. У свою чергу, він також повідомив, що отримав заяви 2 депутатів від НУНС, а саме Тараса Стецьківа и Олександра Клименка, які стверджують, що не ставили підписи за отставку М.Мартиненко. "Сьогодні немає рішення регламентного комітету і Микола Мартиненко представляє фракцію", - сказав він.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович в ході засідання оголосив про відкликання депутата від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" М.Мартиненка з посади голови фракції. "На підставі письмового звернення 38 депутатів, членів фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" від 6 листопада 2009 р. інформую про відкликання Миколи Мартиненка з посади голови фракції", - сказав О.Лавринович. Крім того, народний депутат від НУНС Анатолій Матвієнко заявив, що в документах за відставку М.Мартиненка виявлені фальсифікації. Депутат зазначив, що політрадою блоку була створена робоча група по вивченню даного документа, яка виявила "більше 10 пунктів фальсифікації цього документу".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся