В.Литвин: Парламент на позачерговому засіданні 24 липня не прийме закон про підвищення соціальних стандартів.
Верховна Рада на позачерговому засіданні 24 липня не ухвалить закон про підвищення соціальних стандартів, запропонований Партією регіонів. Про це голова ВР Володимир Литвин заявив під час поїздки до Дніпропетровської обл., повідомляє радіо "Свобода".
За його словами, на ухвалення такого рішення "шансів немає".
Як пояснив В.Литвин, ст. 83 Конституції України дозволяє розглядати на позачергових сесіях парламенту лише ті питання, які були внесені ініціаторами скликання цієї сесії. Відтак для розгляду парламентом ініціатив ПР необхідно, щоб саме вони ініціювали позачергову сесію ВР.
Нагадаємо, Партія регіонів погрожує продовжити блокування парламенту під час позачергової сесії, запланованої на 24 липня, якщо її вимоги про негайне підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати не будуть задоволені.