В.Литвин звернувся до В.Ющенка, Ю.Тимошенко та голів парламентських фракцій з пропозицією негайно провести спецзасідання ВР.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин направив листа Президенту України Віктору Ющенку, прем'єр-міністру Юлії Тимошенко, голові фракції Партії регіонів Віктору Януковичу, голові фракції БЮТ Іванові Кириленку, голові фракції НУ-НС Миколі Мартиненку, голові фракції КПУ Петру Симоненку та голові фракції Блоку Литвина Ігорю Шарову з пропозицією "негайно провести спеціальне засідання парламенту та прилюдно дати оцінку тому, що і чому відбувається в державі, визначитися, чи є хоч найменша вірогідність забезпечити скоординовану роботу інститутів публічної влади, приймати необхідні та адекватні ситуації рішення". Про це повідомляє прес-служба ВР. "Якщо внаслідок політичних чи особистісних причин таке остаточно вже є неможливим, про це необхідно також публічно сказати та водночас привселюдно прийняти спільне політичне рішення про одночасне проведення у найстисліший термін дострокових виборів до Верховної Ради України і Президента України. Це буде принаймні чесне визнання усіма ключовими політичними гравцями свого банкрутства і неспроможності виконувати зобов"язання перед народом. Під це відверто політичне рішення слід буде негайно підвести максимально можливу правову основу. Насамперед йдеться про закони про вибори Президента України, а також про вибори народних депутатів України. Останній повинен забезпечити зв"язок з виборцями, маючи на увазі вибори за відкритими списками, з голосуванням за кандидатів від партій у виборчих округах. Лише на такій основі можна сподіватися на радикальне перезавантаження влади як неодмінну передумову оздоровлення країни", - говориться у листі. На думку В.Литвина, спецзасідання ВР не слід відкладати пізніше наступного тижня.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся