ua en ru

У Криму в січні-квітні 2008 р. риболовецькі підприємства скоротили вилов риби на 563 т - до 4 тис. т.

17:20 16.05.2008 Пт
1 мин

У АРК січні-квітні 2008 р. обсяг вилову риби риболовецькими підприємствами в Азово-Чорноморському басейні порівняно з аналогічним періодом 2007 р. зменшився на 562,8 т (на 12,3%) і склав 4012 т риби. Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики АРК. За інформацією міністерства, зокрема було виловлено 1141,3 т пеленгасу (зниження на 50%), 1051 т хамси чорноморської, 864,2 т тюльки (на 35%), 459,3 т кільки (шпротів) (на 23%) і так далі У міністерстві відзначили, що загальне зниження промислових обсягів відбувається за рахунок зниження вилову пеленгасу, шпротів і тюльки. Зниження обсягів вилову риби пояснюється, зокрема, закриттям з середини листопада 2007 р. рибних промислів у Керченській протоці в зв'язку з розливом мазуту внаслідок аварії суден. У Криму в січні-квітні 2008 р. видобутком риби в Азово-Чорноморському басейні займалися 57 "користувачів водними живими ресурсами".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: