У Криму прокуратура звинуватила посадових осіб Джанкойської райадміністрації в незаконному отриманні 200 тис. грн дотацій з Держбюджету.

Прокуратура Джанкоя (АРК) звинуватила посадових осіб місцевого підприємства, а також заступника голови Джанкойської районної державної адміністрації в незаконному отриманні коштів з державного бюджету у розмірі 200 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим. За інформацією прес-служби, підприємство отримало державні дотації на розвиток рослинництва на підставі фіктивного звіту про проведення польових робіт. У ході перевірки було встановлено, що підприємство не брало участь в польових роботах, оскільки на момент їхнього проведення ще не існувало. Заступник розділу Джанкойської РДА, з урахуванням вказаних обставин, включив підприємство до реєстру для отримання державної дотації. У прес-службі повідомили, що підозрюваним пред'явлені звинувачення. Кримінальна справа за даним фактом направлена до суду.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся