В.Кисельов: Коаліція може проголосувати весь пакет законопроектів до 18:00 за умови компромісу в питанні закону про вибори нардепів.

Коаліція до 18:00 готова проголосувати за весь пакет законопроектів, необхідних для проведення дострокових виборів. Про це журналістам заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Василь Кисельов. "Ми готові проголосувати їх (вказані законопроекти) до 18:00", - сказав він. В.Кисельов зазначив, що таке розвиток подій можливий відразу після того, як буде знайдена "спільна мова" щодо змін до Закону "Про вибори народних депутатів України". "Я вам більше скажу: якщо ми проголосуємо перший закон (про вибори нардепів), то ми проголосуємо і зміни у складі ЦВК", - сказав він. Представник Партії регіонів зазначив, що в підготовці законопроектів, необхідних для проведення дострокових виборів, вся чорнова робота завершена, і "питань про те, щоб їх проголосувати, практично немає". Разом з тим В.Кисельов підкреслив, що якщо різночитання щодо прийнятого в першому читанні закону про вибори народних депутатів не будуть усунені до 16:00, то цей закон не можна буде прийняти остаточно, і "друге читання відбудеться тільки через 2 тижні". Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла в першому читанні необхідні для проведення дострокових парламентських виборів зміни до закону про вибори народних депутатів і деяких інших законодавчих актів в редакції, запропонованій коаліцією, тоді як опозиційні фракції висловили ряд зауважень до цих документів.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся