ua en ru

В Індії в результаті вибуху в храмі загинуло 68 людей, в т.ч. 30 дітей.

14:34 03.08.2008 Вс
1 мин

На півночі Індії в індуїстському храмі прогримів вибух, в результаті якого загинуло 68 людей, з них близько 30 - діти. Як передає Associated Press з посиланням на місцеву поліцію, причиною смерті багатьох загиблих став не сам вибух, а викликана панікою тиснява. Нагадаємо, 27 липня 2008 р. в результаті серії вибухів в м. Ахмадабад (штат Гуджарат) на заході Індії загинуло 45 і отримало поранення більше сотні людей. Днем раніше в жвавій торговій частині Ахмадабада прогриміло 17 вибухів. Перший стався близько 16:00 за київським часом, далі вибухи продовжувалися в різних районах міста, зокрема на ринках, автобусній і залізничній станціях, з інтервалом приблизно в півгодини. За даними індійських ЗМІ, відповідальність за теракти взяло на себе угрупування "Індійський муджахидін".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: