У Феодосії розпочалося будівництво будинку для депортованих за 3,7 млн грн.
У Феодосії розпочалося зведення 16-квартирної прибудови до багатоповерхового будинку для сімей раніше депортованих громадян. Про це повідомлялося на нараді у виконавчому комітеті міської ради Феодосії, передає кореспондент РБК-Україна. На будівництво будинку з державного бюджету виділено 3,66 млн грн. Прибудову планується здати в експлуатацію до кінця поточного року. Крім того, в місті в даний час ведеться підготовка до проектування будівництва двох 9-поверхових житлових будинків, де також проживатимуть репатріанти, а в селищі Приморське виділено земельну ділянку площею 0,4 га для будівництва 5-поверхового будинку. У Феодосійському регіоні з початку поточного року вже реалізована низка проектів в рамках програми облаштування раніше депортованих громадян. Так, за рахунок коштів Приморської селищної ради частково відремонтовано дорожнє полотно в мікрорайоні компактного мешкання депортованих Аджиголь, а за рахунок міського бюджету реконструйовані дороги в мікрорайонах Ульянова балка і Карадагський (селище Щебетівка). Крім цього, Щебетовська селищна рада виділила 300 тис. грн на газифікацію цих районів.