У Європейському суді з прав людини Україну представлятиме суддя Г.Юдківська.

Середа 28 квітня 2010 09:34

У Європейському суді з прав людини Україну представлятиме суддя Ганна Юдківська, передає Deutsche welle.
Делегати Парламентської асамблеї ради Європи (ПАРЄ) обрали адвоката і правозахисницю Г.Юдківську суддею від України до суду з прав людини у Страсбурзі щонайменше на 6 років абсолютною більшістю у 117 голосів. З усіх 210 голосів решта розподілились так - за юриста-міжнародника, кандидата юридичник наук, колишнього міністра юстиції і народного депутата та делегата в ПАРЄ Сергія Головатого - 77 голосів, за доктора юридичних наук і професора Міжнародного Соломонового університету й керівника правових програм ОБСЄ в Україні Станіслава Шевчука - 16 голосів.
Г.Юдківська захищала iнтереси бiженцiв, жертв полiтичних репресiй, жертв катувань, соцiально незахищених і представляла iнтереси своїх клiєнтiв в Європейському судi з прав людини. Раніше захистила кандидатську дисертацію на тему "Презумція невинуватості", нині працює над докторською, досліджуючи питання впливу персональних переконань судді та зовнішніх обставин суспільства на його рішення, як ці переконання формуються та змінюються з часом. Тепер у тримісячний термін має обійняти посаду судді Європейського суду з прав людини.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся