ua en ru

В Донецькій обл. за січень-лютий 2009 р. видобуто 5 млн т вугілля.

19:31 19.03.2009 Чт
1 мин

В Донецькій обл. за січень-лютий 2009 р. видобуто 5 млн т вугілля. Про це повідомив сьогодні губернатор області Володимир Логвиненко, передає кореспондент РБК-Україна. Це на 0,7 млн т менше, ніж за аналогічний період минулого року. За цей період на ТЕС України відвантажено 1,23 млн т на суму 723 млн грн. При цьому сплачено тільки 594 млн т або 82%. Залишки вугілля на складах складають близько 713 тис. т на суму майже 417 млн грн. "Існує реальна загроза їх подальшого збільшення у зв'язку з погіршенням збуту вугільної продукції впродовж весняно-літнього періоду", - зазначив губернатор. До того ж якщо в жовтні ціна однієї тонни вугільного концентрату з ПДВ був 824 грн, то в січні - 585 грн, - зазначив він.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: