ua ru

У Донецькій обл. троє озброєних злочинців пограбували відділення банку, за їх затримання банк готовий виплатити 100 тис. грн.

У місті Авдіївка Донецької області близько 12:00 15 лютого 2010 р. відділення ПриватБанку пограбували троє озброєних злочинців у масках. Про це повідомляє прес-служба банку.

Один з них, погрожуючи пістолетом, відігнав у бік чотирьох клієнтів і наставив пістолет на касира. Другий розбив молотком скло касової огорожі, проник всередину і грубо вимагав видати всі гроші спочатку в однієї, потім в іншої касирки.

У цей час третій злочинець, озброєний рушницею, залишався біля виходу і погрожував відвідувачам, не випускаючи їх із відділення, деяких з них уклав на підлогу.

Поки дії присутніх були нейтралізовані наставленими стволами, грабіжник, який проник усередину, оволодів грошима з двох суміжних кас, з викраденим вибрався через касове вікно, після чого злочинці швидко залишили відділення банку.

Група ВДСО, яка прибула на сигнал тривоги, затримати бандитів не встигла. Ніхто із шести співробітників і 14 клієнтів відділення не постраждав. Матеріали відеоспостереження банку, що зафіксували дії злочинців, передано міліції, сума збитку встановлюється. Порушено кримінальну справу, ведеться розшук нападаючих.

З метою швидкого розкриття цього резонансного злочину, керівництво ПриватБанку гарантує виплату грошової винагороди у розмірі 100 тис. грн співробітникам правоохоронних органів за затримку злочинців. Крім того, всебічне сприяння і допомогу слідству надаватиме Служба безпеки банку.