У Дніпропетровській обл. викрито посадових осіб митниці, які завдали збитків державі на суму 3,86 млн грн.
13:11 18.03.2009 Ср
1 мин
У Дніпропетровській області викрито посадових осіб митниці, які завдали збитків державі на суму 3,86 млн грн. Вони здійснили розмитнення за заниженими ставками 70 одиниць сільськогосподарської техніки, яка надійшла до товариства з обмеженою відповідальністю. Прокуратура області порушила кримінальну справу за зловживання владою або службовим становищем, повідомляє прес-служба МВС України.