В грудні збори Асоціації ПФТС визначить формат своєї співпраці з ММВБ, - І.Заря.

Вівторок 17 листопада 2009 09:30

В грудні на чергових зборах Асоціації ПФТС буде розглянуто питання про її співпрацю з російською ММВБ. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомила голова ради директорів ВАТ "Фондова біржа ПФТС", президент Асоціації ПФТС Ірина Заря.

"Від ММВБ ми маємо пропозиції по спільному комплексному розвитку інфраструктури біржі. Конкретне рішення про інвестора прийматимуть загальні збори. Завдання в тому, щоб ми ухвалили рішення, яке влаштовує більшість. І я думаю, ми спільно знайдемо таке рішення", - сказала І.Заря.

Вона також підкреслила, що співпраця з ММВБ не перешкодить ПФТС продовжувати працювати з Варшавською фондовою біржею. "Договором про співпрацю, укладеним з Варшавською біржею в травні 2007 р., перш за все, врегульовані питання взаємного визнання лістингу і інформаційного обміну між біржами. Ми готові розвивати відносини з Варшавською фондовою біржею і по іншим перспективним напрямкам", - підкреслила президент Асоціації ПФТС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся