В.Бондар закликав місцевих керівників на Дніпропетровщині не реагувати на політичні виступи.

Недовіра, висловлена депутатами Дніпропетровської обласної ради голові ОДА Віктору Бондарю, є «дрібною передвиборчою акцією». Про це В.Бондар заявив сьогодні, передає прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Губернатор нагадав, що 18 грудня 2009 р. депутати облради на черговій сесії затвердили його звіт і не висловили жодних невдоволень. Законодавством регламентується порядок та підстави для прийняття  депутатами місцевих ради недовіри голові місцевої держадміністрації - через неподання ним щорічного звіту з питань виконання бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.

В.Бондар нагадав, що більшість в облраді складають представники Партії регіонів та «Громади». «Не можу серйозно сприймати такі заяви, оскільки вони мають заполітизований характер і не стосуються життєдіяльності області», - відзначив голова ОДА.

Він закликав керівників міст та районів області не реагувати на будь-які політичні показові виступи та у день виборів діяти виключно в рамках діючого законодавства. «По суті, сьогоднішня ситуація - це перший сигнал загрози існуючій демократії. Нині варто замислитися, що буде з демократією та свободою слова після другого туру виборів. Адже вже сьогодні одна з політичних сил публічно демонструє свій вплив і намагається залякати всіх інакомислячих своїми гучними, але суперечливими заявами», - зазначив В.Бондар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся