В Україні ціна бензину може перевищити 24 грн за літр, - ЗМІ

Субота 21 лютого 2015 12:59

При нинішніх параметрах зовнішнього ринку і курс долара на рівні 28 грн вартість бензину А-95 і дизельного палива вже в лютому перевищить 24 грн/л. Про це в своїй статті у виданні "Дзеркало тижня" заявив директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн.

"У середині лютого вартість нафтопродуктів подолала черговий психологічний бар'єр - 20 грн за літр. Але межа ще далеко не досягнуть, адже при доларі за двадцять шість з гаком гривень розрахунок малює 24 грн/л. А тут ще й світові ціни на нафту пішли вгору... Абсолютна більшість вважає, що таку ціну ні ринок, ні споживач не потягне. Іншої точки зору дотримується, схоже, лише український уряд, яке думає про підвищення податків на нафтопродукти", - йдеться в статті.

Нагадаємо, роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо в Києві 20 лютого 2015 р. порівняно з попереднім торговим днем зросли в середньому ще на 40-50 копійок.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся