ru ua

В Україні перед великодніми святами посилиться контроль над харчовою продукцією, - Держветфітослужба

Напередодні великодніх свят працівники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби (Держветфітослужби) посилять контроль над реалізацією харчової продукції тваринного походження. Про це повідомляє прес-служба Держветфітослужба.

У свою чергу, для забезпечення високої якості продукції, підприємства, що займаються її виробництвом, продовжують впроваджувати НАССР (аналіз ризиків і критичні контрольні точки). А це теж скоротить ризики потрапляння неякісної продукції до споживачів, вважає голова Держветфітослужби Володимир Горжеєв.

"З наближенням великодніх свят в Україні активізується торгівля продукцією харчування тваринного походження, особливо на ринках. Тому Держветфітослужба посилить контроль над реалізацією харчової продукції тваринного походження. Адже ми повинні максимально убезпечити вітчизняних споживачів від неякісної продукції", - зазначив Горжеєв.

Також глава Держветфітослужби додав, що підприємства, у свою чергу, покращують контроль на виробництвах. Горжеєв зазначив, що в останні роки істотно підвищилася якість продуктів харчування завдяки погодженням відповідного українського законодавства з європейськими нормами. Поки ж в Україні продовжують впроваджувати системи управління безпечністю харчових продуктів, зокрема, НАССР.

Читайте також: Майже на 500 вітчизняних підприємствах діють системи контролю якості та безпеки продукції