В Україні треба будувати більше муніципального, соціального та орендного житла, - Лисов

В Україні треба будувати більше муніципального, соціального та орендного житла. Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ та регіональної політики Ігор Лисов.

"В наступному році нам треба повернутися до нових програм, тих що сьогодні діють в багатьох державах і які в нашій державі є на початковому рівні. Це будівництво муніципального, соціального, дохідного і орендного житла. В розвинутих країнах Європи таке житло складає від 40 до 60 % від всього", - зазначив Лисов.

За його словами, будівництво муніципального житла допоможе молодим спеціалістам, які будуть працювати для муніципалітетів. "Завдяки державно-приватному партнерству, завдяки ефективному використанню коштів з місцевих бюджетів можна значно збільшити цей сегмент житла і тоді люди зможуть житло орендувати. Це буде абсолютно недорого, якщо буде підтримка муніципалітету і тим самим буде таке поняття, як закріплення кадрів, необхідних для тої чи іншої галузі в муніципалітеті", - пояснив Лисов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся