В США зафіксували перший випадок зараження Еболою в країні

НовиниСуспільство    12.10.2014 - 15:22
Попередній тест виявив вірус Ебола у медпрацівника в США в Техасі, який займався лікуванням пацієнта з вірусом.

Попередній тест виявив вірус Ебола у медпрацівника в США в Техасі, який займався лікуванням пацієнта з вірусом. Про це йдеться в повідомленні Департаменту державної охорони здоров'я в Техасі.

Тест, який проводився у державній лабораторії охорони громадського здоров'я в Остіні, дав позитивний результат, що робить медпрацівника першим американцем, що підхопив Еболу на території штатів.

Підтверджуючий тест буде проводитися в Центрі з контролю і профілактики захворювань в Атланті.

Про слабкі симптоми лихоманки медпрацівник повідомив увечері в п'ятницю. Він відразу ж був ізольований. "Ми знали, що другий випадок може стати реальністю, і ми готувалися до цього", - повідомив глава департаменту Девід Лійки. Він додав, що число лікарів в Далласі буде збільшено, щоб уникнути подальшого розповсюдження вірусу.

Зазначимо, 8 жовтня в США помер перший пацієнт, яка заразилася на лихоманкою Ебола. Томас Ерік Дункан був інфікований в Ліберії. Згодом його доправили на лікування у США.

Після смертного випадку влада взяла на контроль приблизно 50 чоловік, які могли контактувати з загиблим.

25 вересня у Мадриді помер священик Мануель Гарсія Велья, яка заразилася на смертельним вірусом в Сьєрра-Леоне. Згодом вірус Еболи був діагностований у медсестри Терези Ромеро, що входила до складу медичної комісії, яка обстежувала іспанського священика. Ромеро стала першою людиною, що підхопила Еболу, за межами Західної Африки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top