У США будуються розкішні бункери для багатих американців

Після падіння метеорита або ядерної війни уникнути загибелі зможуть 5 тис. осіб. Так вважає власник компанії Vivos Роберт Вісіно, які будує в Канзасі (США) цілий підземний притулок з розкішними бункерами.

Після падіння метеорита або ядерної війни уникнути загибелі зможуть 5 тис. осіб. Так вважає власник компанії Vivos Роберт Вісіно, які будує в Канзасі (США) цілий підземний притулок з розкішними бункерами.

Роберт Вісіно упевнений, що скоро в США наступить "пекло на землі", тому він почав будувати бункери в 2009 році. Окрім розкішних притулків американець передбачив і торгові приміщення під землею. Роберт Вісіно будує бункери в місті Атчісоні, щоб з'єднати їх з куди скромнішими притулками в штаті Індіана.

Раніше на місці підземного притулку була печера, в якій в 1800-х роках видобувався вапняк. Потім грот був переданий військовим, які використовували його як сховище. Але в грудні минулого року Міністерство оборони США продало печеру за 510 тис. доларів.
Площа підземної забудови під назвою "Квантум" досягає 2 млн квадратних футів (609,6 тис. кв. м). Бункери знаходитимуся на глибині майже 40 метрів. Відвідувачам підземного простору знадобиться карта, щоб знайти там потрібний бункер.

Вісіно створює найбільший підземний притулок для тих, хто зможе уціліти, використовуючи комплекс вапнякових печер, виритих недалеко від річки Міссурі. На його думку, підземний притулок може стати безпечним місцем в період глобальних катастроф. Там можна буде отримати базові навики виживання і уміння їх застосовувати на постапокаліптичному світі. Бункер допоможе пережити ядерний вибух, біологічну війну і глобальне цунамі.

Жителі бункера можуть заховати там навіть свої машини. Кожен бункер розрахований на сім'ю з чотирьох осіб. У список зручностей власного підземного житла входить винний бар, танцювальний майданчик, тренажерний зал, спа-центр і театр.

Користувачам бункера доведеться заплатити 1 тис. доларів за кожен квадратний фут, плюс 1500 доларів доведеться віддати за їжу. За автомобіль на чотири людини доведеться заплатити 30 тис. доларів за місце і ще 6 тис. доларів за прожиток в день. Втім, поки подібні бункери не користуються популярністю. Продажі ще не почалися, оскільки немає жодного покупця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся