У Сирії пройшли нічні демонстрації, поліція убила щонайменше двох протестуючих

НовиниНадзвичайні події    27.08.2011 - 02:28

Сірійські війська сьогодні вночі вбили щонайменше двох протестуючих. Про це повідомляє Reuters. Сьогодні після півночі десятки тисяч людей після завершення нічної молитви в останню п'ятницю Рамадана вийшли на вулиці міст країни. У Кусарі і Латакії урядові війська відкрили стрілянину бойовими патронами по демонстрантах, які вимагали відставки Президента Башара Асада.

Аналогічні демонстрації були зареєстровані в Хомсе, Хамі.

У п'ятницю жителі Дейр ез-Зора повідомили, що сили безпеки відкрили вогонь по демонстрантах, убивши двох прямо на вулиці. Один поранений був доставлений в лікарню з тяжкими вогнепальними пораненнями і помер пізніше.

Ще шість людей було вбито по всій країні в п'ятницю, у тому числі в південному місті Нава.

Державне телебачення пояснило ці події, як завжди назвавши убитих бойовиками. Так в Дейр ез-Зорі, за словами державного каналу, були вбиті терористи, які обстріляли контрольно-пропускний пункт, поранивши трьох співробітників служби безпеки.

Нагадаємо, країни ЄС за підтримки США підготували проект резолюції, що закликає до міжнародних санкцій проти уряду Сирії. Повідомляється, що в документі значаться санкції проти Президента Асада, 22 інших сирійців і Головного розвідувального управління країни. Французькі дипломати повідомили, що документ був поширений серед членів Ради Безпеки ООН. Американська і європейська делегації сподіваються найближчим часом висунути проект резолюції на голосування.

Вчора представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що РФ може накласти вето на проект резолюції Ради Безпеки ООН про санкції проти Асада і його найближчого оточення. У відповідь Росія запропонувала свій проект резолюції. У ньому міститься заклик до влади Сирії - прискорити проведення демократичних реформ і до опозиції - налагодити діалог з владою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top