У Росії затриманий ще один підозрюваний у вбивстві журналістки "Нової газети" Ганни Політковської

НовиниСуспільство    23.08.2011 - 23:33

У Росії затриманий ще один підозрюваний у вбивстві журналістки "Нової газети" Ганни Політковської - підполковник міліції у відставці Дмитро Павлюченков. Цю інформацію підтвердив офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін, передає радіо "Свобода".

Павлюченкова, який керував відділенням в 4-м відділі оперативно-пошукового управління ГУВС Москви, підозрюють у тому, що в кінці липня 2006 р. він отримав замовлення на вбивство Політковської і організував його. Виконавцями стали знайомі Павлюченкова, брати Махмудови.

У середу слідство буде клопотатися перед судом про арешт Павлюченкова. Зараз підозрюваний перебуває в одному з московських ізоляторів тимчасового утримання.

Як повідомили в "Новій газеті", в першому процесі про вбивство Політковської Павлюченко був секретним свідком звинувачення, його допит проводився в закритому режимі.

Політковська була вбита 7 жовтня 2006 р. в Москві в під'їзді власного будинку. Поряд з її тілом було знайдено пістолет Макарова і чотири гільзи. Раніше за підозрою у скоєнні злочину було затримано колишніх співробітників правоохоронних органів Рягузова і Хаджікурбанова, а також братів Махмудових - Джабраїла та Ібрагіма.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top