У Росії комітет солдатських матерів склав список з 400 убитих і поранених на Донбасі російських солдатів

Комітет солдатських матерів у Ставропольському краї (Російська Федерація) склав список із 400 поранених і вбитих російських солдат.

Комітет солдатських матерів у Ставропольському краї (Російська Федерація) склав список із 400 поранених і вбитих російських солдат. Про це телеканалу "Дождь" повідомила голова комітету Людмила Богатенкова.

"У мене список близько чотирьохсот осіб. Там і поранені, і загиблі", - розповіла вона.

Повідомляється, що список був складений з різних джерел в збройних силах, розкривати які комітет не може. За зібраними солдатськими матерями даними, в списку "є владикавказські - шумленські, шалинські, борзойські".

Мова йде про кілька мотострілкових бригад: 19 окремої мотострілкової Воронезько-Шумленской Червонопрапорної орденів Суворова і Трудового Червоного Прапора (Владикавказ, Північна Осетія), 17 окремої гвардійської мотострілецька бригада в місті Шалі (Чечня), 8 окремої гвардійської мотострілецької бригади в місті Шатой (Чечня).

За словами Богатенковой, крім вже згаданих в списку є військовослужбовці і з інших частин російської армії. Список поранених і загиблих не є остаточним і постійно поповнюється.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся