ua ru

У РФ затримані громадяни України за підозрою у причетності до масового отруєння наркотиками жителів Сургута

У Росії затримані громадяни України за підозрою у причетності до масового отруєння наркотиками жителів Сургута.

У Росії затримані громадяни України за підозрою у причетності до масового отруєння наркотиками жителів Сургута. Про це повідомляє прес-служба Управління Федеральної служби Росії з контролю за оборотом наркотиків по Ханти-Мансійському автономному округу.

"У ході оперативних заходів співробітниками Сургутської МРО затримана організована злочинна група у складі 2 осіб. Як встановили оперативники, затримані є громадянами України, в Сургут прибули з метою працевлаштування", - йдеться в повідомленні.

При обшуку за місцем тимчасового проживання затриманих правоохоронці вилучили 991 г речовини синтетичного походження.

Трохи пізніше співробітники наркоконтролю затримали ще двох українців, які прибули в Сургут не так давно, і також з метою працевлаштування. При собі молоді люди мали більше 400 г синтетичної речовини.

В даний час обома фактами порушено кримінальну справу, в рамках якого проводяться оперативні заходи та слідчі дії.

Зазначимо, з 18 по 25 вересня 2014 р. в Сургуті був зареєстрований факт отруєння невідомою речовиною понад 100 мешканців міста, з них шість осіб померли. Було встановлено, що наркоторговці поширили серед споживачів новий вид психоактивної речовини, зразки якого вилучено та перебувають на дослідженні. Також встановлено, що споживачі купували дана речовина безконтактним способом за допомогою схованок-закладок через Інтернет-програми.