RU

В результаті теракту на півночі Іраку загинули три людини

В результаті теракту в м. Тель-Афарі на півночі Іраку загинули три людини, ще 35 отримали поранення, передає Reuters. У повідомленні зазначено, що атака терористів складалася з двох послідовних вибухів.
Перший вибуховий пристрій спрацював у невеликому бензовозі, який проїжджав недалеко від торгового району. Коли для надання допомоги до місця надзвичайної події почали стягуватися сили правопорядку і медики, поруч, в одному з припаркованих автомобілів, спрацював другий заряд.
Населене переважно шиїтами м. Тель-Афар знаходиться в 420 км на північ від м. Багдада і, як відзначають експерти, є крайньою північною точкою, де помічена активність сунітських бойовиків, що входять в "Аль-Кайеду". Найбільша хвиля насильства в даному регіоні припала на 2006-2007 рр.
Нагадаємо, на кінець 2011 р. заплановано повне виведення американських військ з Іраку. Незважаючи на гучні заяви про ефективність заходів по боротьбі з тероризмом і результати в стабілізації обстановки, реальний стан справ дуже далекий від цього: великі теракти відбуваються в країні практично щотижня.