В результаті бійки мітингувальників з міліцією пошкоджені двері Київської ОДА, - МВС

НовиниНадзвичайні події    09.10.2014 - 12:12
В результаті бійки, що сталася сьогодні зранку перед сесією Київради, яка проходить у приміщенні Київської обласної державної адміністрації, пошкоджено двері адміністративної будівлі.

В результаті бійки, що сталася сьогодні зранку перед сесією Київради, яка проходить у приміщенні Київської обласної державної адміністрації, пошкоджено двері адміністративної будівлі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС в Києві

Як повідомляється, сьогодні вранці біля будівлі КОДА почали збиратися люди, щоб потрапити на сесію Київради.

"О 9 год 50 хв. близько ста осіб виявили бажання потрапити на сесію, для вираження своїх вимог і пропозицій. У зв'язку з тим, що процедура проведення таких заходів не передбачає присутності сторонніх осіб, правоохоронці обмежили доступ активістів в приміщення. Для врегулювання цієї ситуації мітингуючим запропонували створити робочу групу в кількості 10-12 осіб, яка б від імені присутніх могла пройти на сесію і висловити свої зауваження. Однак люди не погодилися на такі пропозиції і вдалися до протиправних дій. Агресивно налаштовані демонстранти вчинили бійку з правоохоронцями, в результаті чого були пошкоджені двері адмінбудівлі", - йдеться в повідомленні.

У міліції зазначили, що зараз конфліктна ситуація врегульована, ініціативна група була пропущена в будівлю. Правоохоронці продовжують виконувати свої обов'язки з охорони громадського порядку.

Нагадаємо, сьогодні зранку перед сесією Київради сталася бійка між міліцією та мітингувальниками, які вимагають відставки директора "Київпарктранссервіс".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top