ru ua

В результаті авіаудару Ізраїлю по сектору Газа загинув один з командувачів палестинських бойовиків

В результаті авіаудару, нанесеного Ізраїлем по сектору Газа, загинув один з командирів палестинських бойовиків. Про це повідомляє британський телеканал Sky News з посиланням на Міністерство охорони здоров'я Палестини.

Повідомляється, що польовий командир Ахмед Абу Джалаль був убитий в результаті авіаудару ВПС Ізраїлю, разом з ним загинули ще три людини. Були решта загиблих бойовиками або мирними громадянами, в даний час невідомо.

Нагадаємо, що з 14 листопада Ізраїль приступив до проведення операції "Хмарний стовп" проти бойовиків "Хамас" в секторі Газа. Представники уряду Ізраїлю стверджують, що удари по Газі були нанесені через регулярні ракетні обстріли з її території. Поки операція здійснюється військово-повітряними силами, проте ізраїльська армія вже завершила підготовку до наземного етапу.

"Хамас" ("Ісламський рух опору") - правлячий в секторі Газа (з 2007 року) палестинський ісламістський рух і політична партія. "Хамас" визнаний терористичною організацією Євросоюзом, Ізраїлем, Канадою, США і Японією, а також заборонений в Йорданії. В Австралії та Великобританії терористичним визнають тільки військове крило "Хамас".

Читайте також: Армія оборони Ізраїлю розбомбила штаб-квартиру руху "Хамас" в секторі Газа