У Мексиці в результаті перестрілки загинули 11 осіб
Семеро поліцейських і четверо передбачуваних бойовиків загинули в результаті перестрілки в штаті Сіналоа, що на північному заході Мексики. Про це повідомляє ВВС.
За словами офіційних осіб, поліцейські потрапили в засідку, влаштовану озброєними людьми.
Поліцейські поверталися з міста Чойс, де останнім часом різко розжарилася обстановка. Зокрема, в червні тут був убитий начальник поліцейської ділянки.
Штат Сіналоа відомий як місце, де активно діє однойменний наркокартель, що вважається одним з наймогутніших в країні.
За три дні до перестрілки губернатор штату Маріо Лопес Валдес оголосив, що в місто Чойс прибудуть підрозділи федеральної поліції, які візьмуть на себе функції місцевих колег.
Нагадаємо, в травні поліція Мексики виявила півсотні спотворених тіл, що стало результатом війни між наркокартелями.