ru ua

У Луганській обл. перекрито три канали переміщення контрабандного низькоякісного пального через кордон з РФ

У Луганській обл. перекрито три канали переміщення контрабандного низькоякісного пального через кордон з Росією. Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України (Міндоходів).

Нелегальні трубопроводи були виявлені у с. Нижня Герасимівка Краснодарського району. Як з'ясувалося, організував бізнес місцевий мешканець.

Підземні пластикові трубопроводи діаметром 75 мм та довжиною понад 1 км, оснащені спеціальним насосним обладнанням, були прокладені через державний кордон України з м. Донецька до Ростовської області Російської Федерації. Потужність кожного з трубопроводів дозволяла щодобово перекачувати до 100 куб. м низькооктанових паливно-мастильних матеріалів. Для штучного підвищення октанового числа до пального потім додавалися спеціальні компоненти.

Читайте також: Дослідження Київського клубу автомобілістів показали невідповідність 40% взятих проб бензину технічним стандартам якості

Відвантажувалися паливно-мастильні матеріали у нічний час невеликими партіями. Автомобілі з замаскованими великогабаритними металевими ємностями перевозили їх для переробки та подальшої реалізації автозаправним компаніям області.

Під час проведених обшуків з незаконного обігу вилучено понад 32 тис. пального, 4 ємності для його зберігання, насосне обладнання та 3 автомобілі, що використовувалися у протиправній діяльності. Загальна вартість вилученого склала 785 тис. грн.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 204 КК України. Досудове розслідування триває.